Strony
internetowe

Stworzę dla Ciebie nowoczesną i ładną stronę internetową, która na pewno poprawi wizerunek Twojej firmy w internecie oraz dzięki której zaoszczędzisz masę czasu. Strona internetowa to miejsce, gdzie Twoi klienci mogą znaleźć informację o Twoim biznesie w jednym miejscu. 

Indywidualny projekt strony internetowej

Funkcjonalna, dostosowana pod Twoje potrzeby

Skuteczna, zatrzyma uwagę klienta i zachęci go do zakupu

Rodzaje stron internetowych, które tworzę

Strony jednostronne

Prosta strona internetowa, która zbudowana jest tylko z jednej strony głównej. Przewijana bez zakładek, wszystko jest łatwe do znalezienia. Taka strona jest idealna dla niewielkiej firmy prosta w edycji.

Cena od: 1499 zł

Strony wizytówkowe

Strona w formie wizytówki, na której znajdziemy podstawowe informacje o firmie. Posiada zakładki, na których przedstawione są dane kontaktowe, niewielka galeria oraz oferta firmy.

Cena od: 1899 zł

Strony firmowe

Najlepszy rodzaj strony internetowej dla większej firmy. Ma zachęcić przyszłego klienta do skorzystania z usług lub produktów. Jest bardzo rozbudowana, służy głównie do prezentacji oferty firmy.

Cena od: 2299 zł

20%

Rabat na hosting

Współpracuję z firmą lh.pl gdzie jako mój klient możesz otrzymać 20% zniżki na hosting. Cechuje go bardzo dobra obsługa klienta, która bardzo szybko pomoże ci rozwiązać jakiś problem i oszczędzić masę czasu. Hosting jest zoptymalizowany pod CMS WordPress, co przekłada się na szybkość i wydajność Twojej strony.

Zamów stronę i otrzymaj dowolny projekt grafiki gratis!

Moje realizacje stron www

Znajdziesz tutaj moje realizacje stron internetowych w moim wykonaniu.

cortedesign.pl

Strona internetowa dla projektantki wnętrz z Olsztyna. Elegancki wygląd całej strony może pokazać profesjonalność i elegancję co jest ważne jeśli projektujesz lub jesteś architektem. Możesz też pochwalić się swoimi dotychczasowym portfolio.

zundapp.net.pl

Strona internetowa dla osoby, pasjonata starych zabytkowych motocykli, jaki i również producenta, sprzedawcę części. Prowadząc warsztat lub zajmując się handlem dużo łatwiej będzie Ci zdobyć klientów na twoje usługi, jeśli znajdujesz się w internecie.

agroturystykaujadzi.pl

Strona internetowa dla agroturystyki na roztoczu. Na stronie Możesz znaleźć większość informacji, co zaoszczędzi czas na odbieraniu telefonów od przyszłych klientów z podstawowymi pytaniami o ofertę, zdjęcia oraz opinie obecnych klientów.

busy-paw-travel.pl

Projekt strony internetowej dla firmy zajmującej się przewozami osób, paczek w Polsce, jak i za granicą. Dzięki stronie www możesz wzbudzić większe zaufanie u swoich przyszłych klientów, budować swoją markę w internecie i być widocznym w Google!

amper-cars.net

Firmowa strona internetowa, informująca co oferuje firma i jakie modele elektroniki naprawia. Dzięki takiej stronie szybko Możesz pokazać swoim klientom, jakie dokładnie rzeczy wykonujesz i co do tej pory już wykonałeś. Znajdziesz też więcej informacji o firmie.

www.wallpictures.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującej się drukiem na ścianie. Jeśli wykonujesz nietypową usługę to, dzięki stronie internetowej możesz pozyskać więcej klientów na swoje usługi i będziesz mógł przedstawić całą swoją ofertę w jednym miejscu jak i całą firmę.

ubezpieczeniekampera.eu

Strona internetowa dla firmy z branży ubezpieczeń kamperów i przyczep kempingowych. Strona jest głównie informacyjna i przedstawia nam różne ubezpieczenia dla przyczep i kamperów. Pozwoli Ci zaoszczędzić masę czasu na pytaniach klientów.

chcdesign.pl

Moja strona internetowa dzięki, której mogę prowadzić swoją działalność i w pełni wykorzystywać możliwości internetu, jakie daje. Jeśli ktoś pyta mnie o ofertę, prawie zawsze podaje adres mojej strony, przez co może poznać lepiej mnie i to, co oferuję.

Opinie moich klientów

Więcej znajdziesz na moim fanpage Facebook oraz profilu w Google Moja Firma.